Mobilne warsztaty edukacyjne i kreatywne

Organizacja i prowadzenie wyjazdowych warsztatów edukacyjnych  i kreatywnych na terenie całego kraju to podstawa naszej działalności. Tematyka zajęć realizowana jest w idei STEAM, a główne obszary, na których skoncentrowane są nasze zajęcia to chemia, biologia oraz sztuka, ale na życzenie opowiemy o (prawie) wszystkim z dziedziny nauk ścisłych i przyrodniczych 😉

Obsługa półkolonii

Coraz więcej organizatorów półkolonii chce mieć w swojej ofercie, poza klasycznymi animacjami, zajęciami sportowymi oraz artystycznymi, również warsztaty edukacyjne. Pozwalają one podnieść atrakcyjność wypoczynku, jak również umożliwiają uczestnikom wcielenie się w rolę małych naukowców. Można zaprosić nas na jeden turnus, możemy również kompleksowo obsłużyć całe półkolonie – wybór należy do Was!

Zajęcia cykliczne dla szkół i przedszkoli

Organizujemy cykliczne zajęcia pozalekcyjne dla szkół i przedszkoli na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Opracowujemy program, a następnie realizujemy go w formie zajęć dla zainteresowanych uczniów. 

Organizacja i prowadzenie wydarzeń naukowych

Jeżeli chcesz zorganizować pokaz alchemiczny rodem ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa, zorganizować salę sekcyjną w czasie halloween lub po prostu uświetnić imprezę plenerową stanowiskiem z eksperymentami, to zaplanujemy to dla Ciebie od A do Z!

Naukowe imprezy okolicznościowe

Na życzenie rodziców, opiekunów lub samych zainteresowanych 😉 poprowadzimy animacje naukowe i kreatywne w trakcie urodzin, imienin i każdej innej imprezy okolicznościowej. Bez znaczenia, czy będzie ona w lokalu, sali zabaw, czy domu.