01 EKOSYSTEM W SŁOIKU

Biologia to nie tylko probówki, mikroskopy i pipety. To również, a może przede wszystkim, żywa przyroda. Na tych zajęciach będziecie mogli własnoręcznie stworzyć własny miniaturowy ekosystem. Dowiecie się również, jak dobierać gatunki zamieszkujące Wasz mini-biotop, jakie prawa będą rządziły Waszym dziełem oraz na co zwracać uwagę, przy tworzeniu własnego, zamkniętego ekosystemu.

Wiek: od 5 lat

Każdy uczestnik zabiera ze sobą swój miniaturowy ekosystem!

02 LEŚNE OBRAZY

Jeżeli chcecie zabrać do domu swój własny kawałek lasu, to te warsztaty są dla Was. Wspólnie stworzymy kompozycje składające się z darów lasu – szyszek, igieł, kory i wielu innych. Jako podłoże do obrazu posłuży nam sklejka.

Wiek: od 5 lat

Każdy uczestnik zabiera ze sobą do domu swój własny obraz!

03 LABORATORIUM SLIME

„Polimery” brzmią groźnie, prawda? Niech uspokoi Was fakt, że nie będziemy o nich rozmawiać, a je…robić. W czasie zajęć będziecie mogli przekonać się, jak na Waszych oczach dwie ciekłe substancje zamieniają się w ciągnącego gluta, którego następnie zabarwicie i udekorujecie wedle swojego własnego pomysłu.

Uwaga: można się ubrudzić 😉

Wiek: od 5 lat

Każdy uczestnik zabiera ze sobą do domu swojego własnego „gluta”!

04 WARSZTATY MYDLARSKIE

Zanurz się z nami w krainie zapachów! W czasie warsztatów będziecie mogli wykonać swoje własne mydełko na bazie gliceryny. Dodacie Wasz ulubiony zapach i przystroicie swoje dzieło sezonowymi kwiatami bądź aromatycznymi ziołami.

Wiek: od 5 lat

Każdy uczeń zabiera ze sobą do domu swoje własne mydełko!

05 WARSZTATY SEZONOWE

Tworzenie kompozycji dyniowych na halloween? Okolicznościowe poduchy? Wielkanocne palmy? To wszystko będziecie mogli stworzyć na naszych warsztatach sezonowych. Aby dowiedzieć się, jaka jest aktualna oferta sezonowa, skontaktuj się z nami.

Wiek: od 5 lat

Każdy uczestnik zabiera ze sobą do domu to, co wyprodukuje na warsztatach 😉